Potrzebujesz transportu do Holandii, Niemiec ? Dobrze trafiłeś. Jeździmy z Polski do Niemiec, Holandii.Ceny już od 280zł! Zadzwoń 530 422 522

POLSKA – HOLANDIA

Rotterdam, Haga, Gouda, Utrecht, Nijmegen, Zwolle, Assen, Eindhoven, Maastricht, Hardenberg, Amsterdam, Hoorn, Breda, Tilburg, Venlo oraz wszystkie inne miasta Holandii.

Cena przejazdu: 280 zł | 70 €.

 

HOLANDIA

 

Jeśli miasto, do którego chcesz pojechać nie zostało wymienione powyżej, skontaktuj się z nami. Poinformujemy Cię o możliwości dojazdu do wybranego przez Ciebie miasta.

Wyjazdy do Holandii w każdy wtorek i piątek.

Wyjazdy z Holandii w każdą środę i w sobotę.

Podróżujemy w systemie od drzwi do drzwi. Nie musisz nigdzie wychodzić po nas – to my przyjedziemy do Ciebie i zawieziemy Cię na miejsce.

 

Licencjonowany przewóz osób z Polski do Holandii w systemie „door-to-door” aż dwa razy w tygodniu. Komfortowa i bezpieczna możliwość dotarcia do dowolnego holenderskiego miasta oraz jego okolic, a także powrotu do kraju do jednego z pięciu województw w rozsądnej cenie.

W każdy wtorek i piątek ruszają busy z Polski do Holandii, których przystankami są między innymi: Rotterdam, Haga, Gouda, Utrecht, Nijmegen, Zwolle, Assen, Eindhoven, Maastricht, Hardenberg, Amsterdam, Hoorn, Breda, Tilburg, Venlo. Busy z Holandii do Polski kursują w każdą środę i sobotę.

Obsługujemy kompleksowo miasta i miejscowości na terenie Warmii i Mazur, Kujaw i Pomorza, Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Nasi Klienci wsiadają we wcześniej umówionym z nami miejscu, a my dowozimy ich pod wskazany adres. W przypadku, kiedy celem podróży jest inne miasto niż wyżej wymienione, prosimy o kontakt – ustalimy przebieg alternatywnej trasy. Trasa, jaką pokonują busy z Holandii do Olsztyna generuje koszt podróży w wysokości 280 zł/70 € od osoby.